SİYAH NOKTALARA SON! - BLACK MASK

by - Mart 22, 2017


Merhabalar,

Piyasada çok sık gördüğümüz siyah maskeleri bir de ben denemek istedim! Malum siyah noktalar herkesin kabusu...

Gelelim ürünümüze; Black MaskBen ürünü eczaneden 20 TL' ye temin ettim. Ürün tutkal kıvamında oldukça yoğun ve kokusuz. Önceliği siyah noktaların yoğun olduğu, burun çevreme verdim. Maskeyi sürdükten sonra 15 dakika kadar kuruma süresi var ve yüzünüz biraz da olsa geriliyor. Ben ince şekilde sürmeyi tercih ettim. Çekerken yüzünüzdeki tüyleri de alıyor tabi ki, asıl acıtan kısmı da orası. 

Peki siyah noktaları alıyor mu derseniz? Almıyor. Tekrar tekrar şans verdim ve duş sonrası gözenekleriniz yumuşamış iken daha etkili olduğunu gördüm. Tamamen temizlemesede  bir siyah nokta bandı kadar alıyor. Ama kesinlikle duş sonrası kullanılması gerekiyor yoksa kuru kuruya canınızı acıtmış oluyorsunuz. 

Siyah nokta bantlarıyla kıyaslamak gerekirse, çokta bir farkı olduğunu düşünmüyorum. Fiyat açısından bakıldığında ise 2 - 4 - 6 'lı siyah nokta bantlarına 15-20 TL arası fiyat vermektense 150 ml olan bu ürünü almak çok daha mantıklı :)

Sevgiler...

Diğer Yayınlar

10 yorum

 1. benim eşimde bu markadan getirdi vede denedik ne siyah nokta kaldı ne bişey tavsiye ederim

  YanıtlaSil
 2. Gerçekten işe yarıyor ise alalım hocam sonra boşu boşuna para vermeyelim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Dediğim gibi beklentiyi yüksek tutmamak lazım, siyah nokta bantlarıyla aynı etkiyi yaratıyor performans açısından, fiyat olarak bakıldığında baya uzun süre yeticek bir ürün olduğu için tercih edilebilir.

   Sil
 3. dilara hanım ben kullandım siyah maske harika bir ürün

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Siyah maskelerinde bir çok çeşidi çıktı artık piyasaya, bu ürün için harika diyemesem de evet iş görüyor!

   Sil
 4. faydalı olacağına inanıyorum sizelre güveniyoruz

  YanıtlaSil